Wspomóżcie w trudnych czasach covid-19

Choinka bożonarodzeniowa plus GRATISY!!!


1) czapka Świętego Mikołaja
2) wniesienie choinki do mieszkania w cenie dostawy

Posiadamy w sprzedaży choinki bożonarodzeniowe w różnych wielkościach i gatunkach, które ozdobione są kolorową tkaniną lub jutą oraz czerwoną czapeczką umieszczoną na ich czubku.
Choinki posiadają system korzeniowy, co oznacza, że nadają się do późniejszego wysadzenia w grunt (opis aklimatyzacji na etykiecie przy choince).


W ofercie także znajdują się chochoły – ozdoba bożonarodzeniowa wykonana z drewnianego palika, do którego przytwierdzone są gałązki z żywej jodły, ozdobiony kolorowymi wstążkami, szyszkami i czapką z juty. Tkaniną owinięta jest także donica – podstawa chochoła.


Przy zakupie choinki otrzymują Państwo czapkę św. Mikołaja – gratis.


Borek Wielkopolski to siedziba firmy; dostawy do 250km wraz z wniesieniem do mieszkania to 29,- pln (płatność z góry) bądź 39,- pln (płatność za pobraniem). Transport naszej firmy; kierowca będzie przestrzegał zasad bezpieczeństwa przeciw covid-19. Oznacza to maseczkę i rękawiczki po dezynfekcji.
Zamówienia można składać mailowo, telefonicznie i przez smsy. Niezbędne jest podanie telefonu do kontaktu oraz dokładnego adresu dostawy wraz z kodem pocztowym miejscowości.


Prosimy podać w przybliżeniu datę oraz godziny w jakich chcieliby Państwo otrzymać przesyłkę, a my postaramy się o dowóz w wyznaczonym terminie.


Złożenie zamówienia zostanie potwierdzone sms-em wraz z podaniem numeru konta do przelewu jeśli została wybrana płatność z góry, a w przypadku wyboru płatności za pobraniem prosimy o wcześniejsze przygotowanie kwoty za choinkę + 39 złotych za przesyłkę w kopercie, tak aby nie narażać obu stron na zbędny kontakt.


Galeria

  • 2