Areacja trawnika


Oferta usługi aeracji (napowietrzania) trawników w ogrodach przydomowych, terenach zieleni i parkach.
Polecamy Państwu również usługę prac ogrodowych w zakresie: przesadzania, przycinania i formowania krzewów, drzew ozdobnych i owocowych, nawożenia, oprysków na grzyby,pasożyty i chwasty,odchwaszczania oraz wszelkich porządków w ogrodzie i terenach zieleni.


Arreacja - ogólne informacje:

Po każdej zimie, po zalegającym śniegu niezbędna jest dla trawników ich regeneracja. W tym celu oferujemy Państwu aerację (napowietrzanie) trawy poprzez nacinanie jej profesjonalnymi ogrodniczymi wertykulatorami a potem usługę wyczesywania z resztek suchych traw ściętych w całym ubiegłym roku i liści pozostałych po późnej jesieni. Po takiej operacji zasilamy ją odpowiednimi nawozami a po niedługim czasie będą mogli Państwo cieszyć się widokiem soczystej zieleni trawnika w swoim pięknym ogrodzie.

Koszt usługi ze sprzętem i paliwem to jedynie 38 zł/roboczogodzine. Koszt usługi wyczesywania ze zbioram suchej trawy 25 zł/roboczogodzine. Dla orientacji czas usługi o powierzchni 100m2 to ok.30 minut pracy wertykulatorem 2 razy na „krzyż” przy prostokątnym zarysie terenu.Przy łukach i urozmaiconym kształcie powierzchni trawnika czas ten wydłuża się.

W celu uzyskania jeszcze lepszej jakości trawnika w ogrodzie i utrzymanie go w idealnym porządku w/w aerację można stosować także w okresie późniejszej wiosny i latem.