Sklep allegro


Prowadzimy owocną sprzedaż na allegro - wystarczy zobaczyć komentarze by utwierdzić się w przekonaniu jak profesjonalnie podchodzimy do każdego zamówienia.

Sklep borekkrzewy

Regulamin:


Regulamin allegro:
1. Zakup na naszych aukcjach wiąże się z akceptacją niniejszego regulaminu.
2. Nasza firma prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem serwisu allegro.
3. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy tzn. kosztami związanymi z wynajęciem kuriera jak również z kosztami materiałów użytych do pakowania towaru.
4. Zdjęcia przedstawiają rośliny w różnych porach sezonu, rośliny kupowane w miesiącach kwiecień/maj mogą się znacznie różnić od prezentowanych, ponieważ we wcześniej wspomnianych miesiącach rośliny są w stadium wegetatywnym i zmieniają barwę, co owocuje lepszą jakością rośliny.
5. Rośliny wysyłamy w ciągu 5 dni roboczych od daty zaksięgowania środków za zakupiony towar (w pełni sezonu termin wysyłki może się wydłużyć nawet do 10 dni!). Wysyłki realizowane są na bieżąco od poniedziałku do środy.
6. Zakupów dokonywać mogą Klienci zarejestrowani, ale nie tylko.
7. Wszelkie reklamacje proszę zgłaszać na adres e-mail: krzewyborek@gmail.com
8. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń dotyczących stanu paczki, Klient zobowiązany jest spisać protokół w obecności kuriera.
9. Reklamacje uwzględniamy tylko w przypadku gdy, Klient wyśle do nas wyraźne, dobrej jakości zdjęcie nie wypakowanych wcześniej, uszkodzonych roślin znajdujących się w kartonie.
10. W przypadku uzasadnionych reklamacji, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.
11. Za przesyłkę odpowiadamy przez 48h od momentu wysłania.
12. Wszelkie dane osobowe podane przez Klienta nie będą udostępniane osobom trzecim zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych.
13. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.
14. Maksymalna ilość roślin w jednej przesyłce zależy od wagi pojedynczej rośliny. Maksymalna waga jednej przesyłki to 31,5 kg. Przy większych ilościach staramy się cenę za transport zmniejszyć lub wysłać gratis.